Naudinga informacija apie klausos aparatus

Nematomi klausos aparatai: padėsime išsirinkti!

Nematomi klausos aparatai tokie maži, kad dėl savo dydžio be vargo telpa ausyje ir ausies kanale. Nešiojant nematomą klausos aparatą ant ausies nėra jokių elektroninių prietaisų, todėl šio aparato niekas nė nepastebės ir net neįtars, kad nešiojate klausos aparatą. Nematomi klausos aparatai yra pritaikyti prie jūsų ausies kanalo ir juose nėra jokių išorinių vamzdelių ir laidų. Nematomi klausos aparatai turi savo pliusų ir minusų. Dėl šios priežasties būtina konsultuotis ir prieš priemant sprendimus pasidaryti išvadas su klausos specialistais.
Galime pakonsultuoti paspaudus ant tel.nr ar el.pašto žemiau:
+370 373 30371 arba info@geraklausa.lt

3 nematomų klausos aparatų pliusai:

  • Gerai priglunda prie ausies kanalo.
  • Labai maži ir yra praktiškai nematomi.
  • Giliai atsiremia į antrąjį ausies kanalo posūkį.

3 nematomų klausos aparatų minusai:

  • Klausos aparatą lengva pamesti.
  • Turi mažesnes baterijas, dėl to juos reikia dažniau krauti.
  • Negalima valdyti klausos aparato garso rankiniu būdu.

Ar nematomi klausos aparatai tinka visiems?

Nematomi klausos aparatai tinka tiems, kurie ieško diskretiško, bet veiksmingo klausos problemos sprendimo. Šių aparatų korpusas gaminamas pagal individualų užsakymą, todėl gerai priglunda prie ausies kanalo. Tačiau jų naudojimas yra nerekomenduojamas tiems, kurių ausies kanalas trumpas arba siauras bei vaikams ir senjorams. Senjorams yra sunku suimti tokį prietaisą, keisti baterijas, valyti, įkišti klausos aparatą į ausį.
Gaukite klausos aparato pasiūlymą paspaudus nurodytais tel.nr ar el.pašto žemiau:
+370 373 30371 arba info@geraklausa.lt

Nematomų klausų aparatų padariniai

Nematomi klausos aparatai kartais turi nepageidaujamų poveikių ir padarinių: vidinės ausies uždegimai, perforuoti ausų būgneliai. Tam įtakos turi individualiai pritaikyto klausos aparato parinkimas ir netgi amžius. Todėl būtina prieš perkant būtina pasikonsultuoti su audiologu. Kviečiame konsultacijai dėl klausos aparato pasirinkimo: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Utenoje.

Nematomų klausos aparatų pirkimas nepasimatavus nepasiteisins

Negalima pirkti nematomo klausos aparato, prieš tai jo nepasimatavus. Nematomi klausos aparatai yra gaminami ir pritaikomi individualiai. Nematomi klausos aparatai gaminami pagal asmeninį užsakymą, ištyrus kliento ausies kanalą, taip užtikrinant patogų klausos aparato naudojimą.