Naudinga informacija apie klausos aparatus

Kokie klausos aparatai geriausi?

Geriausias klausos aparatas yra tas, kurį pritaiko specialistai atsižvelgiant į jūsų klausos praradimo problemas, poreikius, gyvenimo būdą. Geriausią klausos aparatą žmogus privalo rinktis pagal savo individualius poreikius tik pasikonsultavęs su audiologu. Vartotojas, prieš įsigydamas klausos aparatą privalo išsiaiškinti: kuo vienas klausos aparatas skiriasi nuo kito ir kuris labiau tinkamas pagal jūsų individualią situaciją.

Geriausias klausos aparatas atitinkantis individualius poreikius

Geriausias klausos aparatas privalo atitikti Jūsų individualius poreikius. Audiologas nustatydamas, Jūsų individualius poreikius tiria kokio lygio garsus dar girdite, koks jūsų gyvenimo būdas bei koks Jūsų biudžetas klausos aparatui. Geraklausa.lt klausos priežiūros centre rasite bent kelis aparatų modelius, kurių prekės ženklas, stilius, dizainas, galimybės atitiks išsikeltus kriterijus. Ar tai bus užausiniai klausos aparatai, ar įausiniai klausos aparatai.

Galime pakonsultuoti paspaudus tel.nr ar el.pašto žemiau:
+370 373 30371 arba info@geraklausa.lt
Kviečiame konsultacijai dėl klausos aparato pasirinkimo: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Utenoje.

Koks klausos aparatų gamintojas geriausias?

Geriausias klausos aparatas yra tas, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Tačiau reikia atsižvelgti ir į populiarumą ir kokybę. Starkey klausos aparatai yra vieni populiariausių pasaulyje. Starkey klausos aparatai užtikrins garso komfortą, savo ar kito asmens balso iškraipymų nebuvimą ir kalbos suprantamumą.

Technologinis pranašumas

Klausos aparatų technologinių lygiai: bazinis, ekonominis, optimalus ir aukščiausios kokybės. Konkretaus klausos aparato pranašumo lygį lemia šios funkcijos ir parinktys: triukšmo mažinimas, kryptingumas, belaidžio ryšio technologijos, prieinamumas ir technologinis sudėtingumas. Renkantis geriausią klausos aparatą patartina atsižvelgti į technologinį pranašumą.

Kompensuojami klausos aparatai - galimybė įsigyti pigiau

Kai kurie klausos aparatai yra kompensuojami ir juos galima įsigyti pigiau. Valstybinė ligonių kasa padengia jų kainą, tačiau vertėtų žinoti, kad kompensuojami klausos aparatai yra paprastesni, todėl už klausos aparatą, kuris pasižymi aukštesne kokybe ar turi technologinį pranašumą teks primokėti. Skaitykite Geraklausa.lt straipsnį apie kompensuojamus klausos aparatus ir sužinokite daugiau.
Galime pakonsultuoti paspaudus tel.nr ar el.pašto žemiau:
+370 373 30371 arba info@geraklausa.lt
Skaitykite kitus straipsnius: