Naudinga informacija apie klausos aparatus

Pasitikrinkite, ką žinote apie užausinius klausos aparatus?

Užausiniai klausos aparatai labiausiai paplitę ir yra vieni populiariausių, nes užtikrina geriausius įmanomus klausos funkcijos atstatymo sprendimus. Užausiniai klausos aparatai išsiskiria tuo, kad visos jų dalys: mikrofonas, stiprintuvas, ir imtuvas talpinami už ausies. Garsas perduodamas per vamzdelį, kuris įstatomas į ausį ir pritvirtinamas ausies įdėklu. Šiais laikais užausiniai klausos aparatai yra skaitmeniniai, kompaktiški, patogūs ir gerai suprojektuoti. Klausos aparatų gamintojai sugriovė stereotipą, kad užausiniai klausos aparatai yra mėgstami tik pagyvenusių žmonių.

Užausinių klausos aparatų spalvos paletė

Dabartinė užausinių klausos aparatų spalvų paletė gali patenkinti visų naudotojų užgaidas – ir tų, kurie renkasi diskretiškumą, ir tų, kurie nori pabrėžti savo individualumą. Iš tiesų užausinių klausos aparatų spalvų pasirinkimas gana didelis. Galima rasti šių spalvų užausinių klausos aparatų:
  • vos matomų, derinamų prie odos ir plaukų;
  • drąsių bei ryškių spalvų.

3 pagrindiniai užausinių klausos aparatų privalumai

  1. Užausinius klausos aparatus yra patogu nešioti;
  2. Klausos aparatas yra lengvai prižiūrimas;
  3. Užausiniai klausos aparatai yra pigesni, nei įausiniai.

Užausinių klausos aparatų modeliai

Užausinių klausos aparatų modeliai: padeda užtikrinti garso komfortą, pasitelkiant įvairias technologijas – nuo paprasčiausių iki aukščiausio lygio. Taip pat kainodarą sudaro tokie parametrai, kaip: galingumas, prekės ženklo žinomumas. Štai kodėl užausiniai klausos aparatai gali kainuoti labai įvairiai. Kviečiame konsultacijai dėl klausos aparato pasirinkimo bei kainos: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Utenoje.
Skaitykite kitus straipsnius: